DJ Lucca

… je umělec s bohatou a slavnou pozadí. Začínal jako místní domu jménem a obrátil se do celosvětové …..cestování DJ. Není mnoho žen co se rozhodlo stát se profesionálním DJ v roce 2002, ale Lucca řekla že, toto je její poslání, a to je něco, co by chtěla dělat v životě. Pocházející z České republiky, kde jí byl dosažen titul „nejlépe známý českým djem“, bude slavit své 10. výročí profesionální kariéry, v příštím roce.

Hovoříme-li o koncertech a vystoupení
Bude nějakou dobu trvat vyjmenovat všechny umělce s kterými měla měla možnost pracovat v těchto deseti letech a odpočítávat všechny kluby a místa kde vystupovala. Možná se zmínila, každé léto odbrží pozvání od Carl Cox být součástí jeho rezidentní noci v prostoru, Ibiza je něco, naco je opravdu hrdá.

Hovoříme-li o tracků a remixů
Lucca diskografie je poměrně rozsáhlá, jak je dobře známo. Od vydání na svém vlastním labelu Sound Of Acapulco, remixy pro významné osobnosti v oboru, spolupráce s živými hudebníky a samozřejmě její Interpret Album reformace od roku 2008. Nemůže chybět zmínka o remixu pro Intec Digital, singl na BluFin a MTV vzhled s ní video „Sugar Japonsko“.

Mluvit o tom, že mateřská
Nejen, že je dobře známá DJ, ale ona je také rodinná osoba, hrdý rodič mladého Michala, její každý den star;) Tam je pro jistotu velkou změnou po víkendu cestování umělec stane rodičem, ale jako Lucca již řekla .. „Je to všechno o lásce, co děláte a organizování času“. Teď je to otázka, že se často dostávají od médií, pokud to znamená máme další potenciální DJ, nebo na další číslo 1. tenisového hráče?

 


Napsat komentář

Přihlásit se pomocí

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Zpátky nahoru ↑

Přidej se k nám na Facebooku :)
 

TOPlist
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat